لروي سومر

تاریخچه شرکت لروی سومر فرانسه ⚡

 

در سال 1919، شرکت لروی سومر فرانسه تجارتی را شروع کرد مبنی بر تولید الکتروموتور و نیرو. او مردی جلو تر از زمان خود بود و از ابتدا نقش بسیار موثری را در راستای توسعه و پیشرفت کاردیزل ژنراتور در قرن بیست ایفا می کرد.

کاردیزل ژنراتور همیشه در زمینه پیشرفت صنعتی قدم های ثابت و استواری را بر می داشت. از موتور تک که کاردیزل ژنراتور ای را می چرخاند گرفته تا امروزه که موتورهایی برای ماشین های خاص طراحی می شود همه و همه باعث ثابت قدمی در پیش بینی و تامین نیازهای بازار و نیز توسعه بازار فروش شده است.

 

در موازات با رشد دائمی و جهانی صنعت Leroy Somer نیز تمامی تلاش خود را کرده تا همیشه در بازار جهانی حضوری فعال داشته باشد. این کاردیزل ژنراتور اجزا استاندارد محصولات خود را ( موتورهای القایی, موتورهای سنکرون خود استارت و موتورهای DC ) در طیف متنوعی ارائه می کند که می توانند با انواع گیربکس ها با سرعت و گشتاور متنوع,ترمز های کنترل حرکت, کنترل کننده ها و موقعیت یاب ها و نمایشگرهای الکترونیکی سرعت, ترکیب شده و وفق یابند.

 

شرکت لروی سومر فرانسه پیشتازی جهانی در زمینه تولید انرژی می باشد. شرکت Leroy Somer فرانسه با توجه به تکنولوژی و تنوع و کیفیت بالای محصولات خود در حال حاضر بزرگ ترین تولید کننده  آلترناتور در جهان است و برخورداری از بالاترین ساعت کارکرد بدون نیاز به تعمیرات از جمله خصوصیات بارز این دیزل ژنراتورها می باشد. دامنه تولیدات این شرکت در توان های 10 الی 25000 کیلو ولت آمپر می باشد.

ادامه مطلب
همه چیز درباره دیزل ژنراتور ⚡

 

محصولات شرکت لروی سومر فرانسه

شرکت لروی سومر فرانسه برای پاسخ به نیاز مشتریان خود و همچنین رقابت با رقبای بین المللی و به طور ویژه چینی، باید تغییراتی در محصولات خود به وجود می‌آورد که در حال حاضر مدل‌های مختلفی از محصولات آن‌ها در بازار موجود است. مدل‌های الکتروموتور LEROY SOMER را می‌توان در چند گروه زیر قرار داد:

  • الکتروموتورهای معمولی سه فاز لروی سومر
  • الکتروموتورهای معمولی تکفاز لوری سومر
  • الکتروموتورهای ضد انفجار لروی سومر
  • الکتروموتورهای دریایی لروی سومر
  • الکتروموتورهای اسلیپ رینگ لروی سومر
  • الکتروموتورهای ترمزدار لروی سومر
  • انواع ژنراتورهای لروی سومر و …

 

فهرست