لروي سومر

تاریخچه شرکت لروی سومر فرانسه ⚡

تاریخچه شرکت لروی سومر فرانسه

در سال 1919، شرکت لروی سومر فرانسه Leroy Somer تجارتی را شروع کرد مبنی بر تولید الکتروموتور و نیرو. او مردی جلو تر از زمان خود بود و از ابتدا نقش بسیار موثری را در راستای توسعه و پیشرفت کارخانه در قرن بیست ایفا می کرد.

کارخانه همیشه در زمینه پیشرفت صنعتی قدم های ثابت و استواری را بر می داشت. از موتور تک که کارخانه ای را می چرخاند گرفته تا امروزه که موتورهایی برای ماشین های خاص طراحی می شود همه و همه باعث ثابت قدمی در پیش بینی و تامین نیازهای بازار و نیز توسعه بازار فروش شده است.

در موازات با رشد دائمی و جهانی صنعت Leroy Somer نیز تمامی تلاش خود را کرده تا همیشه در بازار جهانی حضوری فعال داشته باشد. این کارخانه اجزا استاندارد محصولات خود را ( موتورهای القایی, موتورهای سنکرون خود استارت و موتورهای DC ) در طیف متنوعی ارائه می کند که می توانند با انواع گیربکس ها با سرعت و گشتاور متنوع,ترمز های کنترل حرکت, کنترل کننده ها و موقعیت یاب ها و نمایشگرهای الکترونیکی سرعت, ترکیب شده و وفق یابند.

شرکت لروی سومر فرانسه پیشتازی جهانی در زمینه تولید انرژی می باشد. شرکت Leroy Somer فرانسه با توجه به تکنولوژی و تنوع و کیفیت بالای محصولات خود در حال حاضر بزرگ ترین تولید کننده  آلترناتور در جهان است و برخورداری از بالاترین ساعت کارکرد بدون نیاز به تعمیرات از جمله خصوصیات بارز این دیزل ژنراتور ها می باشد. دامنه تولیدات این شرکت در توان های 10 الی 25000 کیلو ولت آمپر می باشد.

محصولات شرکت لروی سومر فرانسه

شرکت لروی سومر فرانسه برای پاسخ به نیاز مشتریان‌خود و همچنین رقابت با رقبای بین‌المللی و به‌طور‌ویژه چینی، باید تغییراتی در محصولات خود به وجود می‌آورد. در حال حاضر مدل‌های مختلفی از محصولات آن‌ها در بازار موجود است. مدل‌های الکتروموتور LEROY SOMER را می‌توان در چند گروه زیر قرار داد:

  • الکتروموتورهای اسلیپ رینگ لروی سومر
  • الکتروموتورهای ترمزدار لروی سومر
  • الکتروموتورهای معمولی سه فاز لروی سومر
  • الکتروموتورهای معمولی تکفاز لوری سومر
  • الکتروموتورهای ضد انفجار لروی سومر
  • الکتروموتورهای دریایی لروی سومر
  • انواع ژنراتورهای لروی سومر و …
تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.