استعلام قيمت ديزل ژنراتور

قیمت دیزل ژنراتور

جهت استعلام قیمت دیزل ژنراتور از شرکت تامین تجهیز مولد از روش هاي زير اقدام نماييد.

اطلاعات تماس

آذربایجان غربی – ارومیه – بلوار استادان – كوي اول وزرا – مجتمع کايا – واحد 8

5417 3345 044

8862 3345 044

با ما در ارتباط باشید

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) برپایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.

شما می توانید برای استعلام قیمت دیزل ژنراتور از طریق فرم ذیل با شرکت ما در ارتباط باشید. ما به شما مشاوره رایگان و بهترین خدمات را ارائه خواهیم داد.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

شرکت تامین تجهیز مولد با بیش از 10 سال سابقه در امر واردات و عرضه انواع ديزل ژنراتور ، تامین و تجهیز نیروگاههای دیزلی و گازی ، فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های کمپانی کاجی پاور ژنراتور ترکیه در ایران فعالیت میکند . کاجی پاور ژنراتور به عنوان یکی از معتبرترین کمپانی ها در صنعت ديزل ژنراتور در کشور ترکیه و سطح قاره اروپا بوده که دارای مدرک OEM رسمی از برند های معتبر و بزرگ جهانی همچون کامینز آمریکا ، پرکینز انگلستان ، دوسان کره جنوبی ، ولوو سوئد با ژنراتور های لروی سومر فرانسه ، استمفورد انگلستان و مکالته و سینکرو ایتالیا را بوده و طیف وسیعی از ديزل ژنراتور های کوپله فابریک را به قدرت 10 کاوآ الي 3800 کاوآ با کیفیت بسیار بالا در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.