مكالته

تاریخچه شرکت مکالته ایتالیا ⚡

تاریخچه شرکت مکالته ایتالیا ⚡

شرکت مکالته ایتالیا سابقه اي طولاني در توليد انواع دیزل ژنراتور دارد. اين شركت از سال 1947 اقدام به توليد ژنراتورهاي با كيفيت و راندمان بالا كرده است. اين ژنراتورها از لحاظ كارايي يكي از ژنراتورهاي قابل اطمينان و اعتماد در شرايط كاركرد سخت مي‌باشند. حضور همیشگی به عنوان یک پیشتاز در عرصه جهانی، تجربه 60 ساله در زمینه تولید محصولات الکترومکانیکال، همه و همه دلیلی بر قدرت و توانمندی های این شرکت است.

شرکت مکالته ایتالیا:

شرکت مکالته پیشرو در صنعت ساخت انواع آلترناتور می‌باشد. این شرکت با شصت سال سابقه در زمینه تولید انواع ژنراتور تکفاز و ژنراتور سه فاز فعالیت می‌کند. شرکت مکالته با بهره گیری از بزرگترین و به‌روز‌ترین ماشین‌آلات سیم پیچی و پرس موفق به اخذ گواهینامه‌های مختلف جهانی از جمله ISO9001 در سال 1996 و ISO14001 در سال 1999 شده است. مکالته دارای 54/000 متر مربع مساحت کارخانه و دارای گردش مالی 140/000/000 میلیون یورو دارای توانایی خوبی در فروش ژنراتور در بازار جهانی می‌باشد.

تولیدات شرکت ژنراتور مکالته ایتالیا

ساختمان مکانیکی این مجموعه بر اساس مواد و قطعات بسیار مناسب انتخاب شده است. ساختمان مکانیکی این مجموعه دارای گواهینامه‌های جهانی کیفیت تست شده می‌باشد. تولید ژنراتور مک آلته شامل مراحل مختلف تولید مکانیکی می‌باشد. عملیات ماشین کاری و سیم پیچی از روبات‌های مناسب طراحی شده است. این عملیات دارای بالاترین درجه از دقت که تضمین حداکثر نتایج تولید این شرکت بوده است. تولیدات شرکت ژنراتور مکالته ایتالیا در محصولات 2 پل از 1 الی 208 کاوآ و 4 پل از 3/5 الی 3000 کاوآ و 6 پل از 500 الی 2100 کاوآ است .

لازم به ذکر است در بازار رقابتی مکالته جزو برترین برند های ژنراتور در جهان شناخته میشود. تولیدات آن ها ژنراتور های دو قطب برای تولید تا رنج 208 kVA ، 4 قطب برای تولید تا رنج 3000 kVA و همچنین 6 قطب برای تولید تا رنج 2100 kVA میباشد.

تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.

آلترناتور چیست, آلترناتور دیزل ژنراتور, ژنراتور مکالته ایتالیا, قیمت ژنراتور مکالته ایتالیا, مکالته ایتالیا
نوشتهٔ پیشین
تاریخچه شرکت لروی سومر فرانسه ⚡
نوشتهٔ بعدی
درجه بندی توان دستگاه های دیزل ژنراتور ⚡

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.