درباره ما

درباره شرکت و رزومه

تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد با بیش از10 سال سابقه در امر واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ، تامین و تجهیز نیروگاههای دیزلی و گازی ، فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد.

این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های کمپانی کاجی پاور ژنراتور ترکیه در ایران فعالیت میکند .
کاجی پاور ژنراتور به عنوان یکی از معتبرترین کمپانی ها در صنعت دیزل ژنراتور در کشور ترکیه و سطح قاره اروپا بوده که دارای مدرک OEM رسمی از برند های معتبر و بزرگ جهانی همچون کامینز آمریکا، دیزل ژنراتور پرکینز انگلستان، دوسان کره جنوبی، ولوو سوئد با ژنراتور های لروی سومر فرانسه ، استمفورد انگلستان و مکالته و سینکرو ایتالیا را بوده و طیف وسیعی از دیزل ژنراتورهای کوپله فابریک را به قدرت ۱۰ کاوآ الي ۳۸۰۰ کاوآ با کیفیت بسیار بالا در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد .

قابل توجه است محصولات این شرکت مجهز به قطعات اصل و همراه با گارانتی بوده و با ارایه خدمات پس از فروش و نگهداری مناسب سبب افزایش طول عمر دستگاه‌ها و نیاز اندک به تعمیرات و کاهش هزینه مالی مشتریان می گردد تا مصرف کنندگان عزیز نیز بتوانند از مزایای گارانتی بین‌المللی و معتبر محصولات این شرکت به طور کامل استفاده نمایند.

فهرست