استمفورد

تاریخچه شرکت استمفورد انگلستان ⚡

تاریخچه شرکت استمفورد انگلستان تولیدکننده دیزل ژنراتور

در سال 1905 برادران Cutting در شهر استمفورد انگلستان (Stamford)  این شركت را تأسیس کردند. در آن زمان با نام استمفورد الکترونیک (Stamford electrical) مشهور بود. کمپاني اصلی بعدها با نام جدید Stamford Newago در سال 1935 در شهر منچستر (Manchester) کار‌خود‌را با ساخت ژنراتور استمفورد و کمپرسور هوا آغاز به کار کرد.

شرکت Cummins Generator Technologies

شرکت Cummins Generator Technologies نزدیک به 100سال تجربه درخصوص ساخت ماشین‌های الکتریکی در سایت کارخانه‌ی اصلی در استمفورد انگلستان دارد. قبل‌از ادغام با شرکت‌Avk ، کمپانی Newage ( Northern Electric Wireless and General Engineering Company است) در سال 1935 در منچستر انگلیس برای ساخت آلترناتور و کمپرسورهای هوا تاسیس شد.
در طی سال‌های بعد با گسترش فعالیت های خود (در دهه های 1980 & 1990) به عنوان یکی از پیشگامان
ساخت آلترناتورها در رنج 8 KVA تا 2000 KVA در جهان مطرح شد.

ساخت ماشین های الکتریکی

شرکت Avk در فرانکفورت آلمان توسط آقای Arthur van Kaick برای ساخت ماشین‌های الکتریکی تاسیس شد. در دهه های 1920 و 1930 از طریق ارایه‌ی راهکارهای خلاقانه برای حل مشکلات تولید برق در‌آن‌زمان ، رشد بسیارچشمگیری پیدا کرد. شرکت Avk اولین کمپانی بود که از طریق توسعه‌ی سیم پیچ های الکتریکی خاص شد. این شرکت موفق به حل مشکل تولید و انتقال برق در مناطق مختلف آلمان با استفاده از ولتاژهای اصلی مختلف گردید.

در سال 1938 شرکت Avk موفق به توسعه و راه اندازی اولین آلترناتور استمفورد  خود تنظیم (self regulating alternator) جهان شد.

در سال 2001 شرکت های NEWAGE و AvK SEG به صورت کامل با هم ادغام شدند. در May سال 2006 شرکت Newage AvK SEG در راستای استراتژی برند Cummins نام خود را به Cummins Generator Technologies تغییر داد . آلترناتورهای این شرکت تحت برند STAMFORD تولید و به مصرف کنندگان در سراسر جهان ارایه می گردد.

ویژگی های دیزل ژنراتور استمفورد انگلستان (stamford)

  • ژنراتور استمفورد (stamford) قابلیت کوپل شدن با انواع موتور دیزل ها را دارد.
  • این ژنراتور بیشتر به صورت کوپل شده مورد استفاده کاربران قرار می‌گیرد.
  • از نمونه‌های ژنراتور های استمفورد کوپل شده می‌توان به دیزل ژنراتور پرکینز استمفورد (stamford)، دیزل ژنراتور ولوو استمفورد (stamford) و دیزل ژنراتور کامینز استمفورد اشاره کرد.
  • ژنراتور استمفورد (stamford) با گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان این محصول در سرتاسر دنیا ارائه می گردند.
  • همچنین مراکز تحقیق و توسعه ی این شرکت در اقصی نقاط دنیا مستقر هستند.کارشناسان آن برای موفقیت بیشتر این کمپانی و رسیدن به کیفیت مطلوب در تلاشند.
تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.

آلترناتور استمفورد, خرید دیزل ژنراتور استمفورد, دیزل ژنراتور, دیزل ژنراتور استمفورد, دیزل ژنراتور استمفورد انگلستان, ژنراتور استمفورد انگلستان
نوشتهٔ پیشین
خرابی‌ های موتور ژنراتور ⚡
نوشتهٔ بعدی
تاریخچه شرکت لروی سومر فرانسه ⚡

پست های مرتبط