استمفورد

تاریخچه شرکت استمفورد انگلستان ⚡

در سال 1905 برادران Cutting در شهر استمفورد انگلستان (Stamford)  این شركت را تأسیس کردند که در آن زمان با نام استمفورد الکترونیک (Stamford electrical) مشهور بود. کمپاني اصلی بعدها با نام جدید Stamford Newago در سال 1935 در شهر منچستر (Manchester) کار خود را با ساخت ژنراتور استمفورد و کمپرسور هوا آغاز به کار کرد.

شرکت Cummins Generator Technologies   نزدیک به 100 سال تجربه درخصوص ساخت ماشین های الکتریکی در سایت کاردیزل ژنراتور ی اصلی خود در استمفورد انگلستان دارد.قبل از ادغام با شرکت Avk ، کمپانی Newage (که نام کامل آن Northern Electric Wireless and General Engineering Company می باشد) در سال 1935 در منچستر انگلیس برای ساخت آلترناتور و کمپرسورهای هوا تاسیس شد و در طی سالهای بعد با گسترش فعالیت های خود (در دهه های 1980 & 1990) به عنوان یکی از پیشگامان ساخت آلترناتورها در رنج 8 KVA تا 2000 KVA در جهان مطرح شد.

ساخت ماشین های الکتریکی

شرکت Avk در فرانکفورت آلمان توسط آقای Arthur van Kaick برای ساخت ماشین های الکتریکی تاسیس شد و در دهه های 1920 و 1930 از طریق ارایه ی راهکارهای خلاقانه برای حل مشکلات تولید برق در آن زمان ، رشد بسیار چشمگیر و سریعی پیدا کرد.شرکت Avk اولین کمپانی بود که از طریق توسعه ی سیم پیچ های الکتریکی خاص ، موفق به حل مشکل تولید و انتقال برق در مناطق مختلف آلمان با استفاده از ولتاژهای اصلی مختلف گردید.

در سال 1938 شرکت Avk موفق به توسعه و راه اندازی اولین آلترناتور استمفورد  خود تنظیم (self regulating alternator) جهان شد.

در سال 2001 شرکت های NEWAGE و AvK SEG به صورت کامل با هم ادغام شدند و در May سال 2006 شرکت Newage AvK SEG در راستای استراتژی برند Cummins نام خود را به Cummins Generator Technologies تغییر داد . آلترناتورهای این شرکت تحت برند STAMFORD تولید و به مصرف کنندگان در سراسر جهان ارایه می گردد.

ادامه مطلب
موازی کردن ژنراتور های سنکرون با شبکه و با یکدیگر ⚡
فهرست