آلترناتور
آلترناتور

آلترناتور چیست؟

دیزل ژنراتور ها از چند بخش اصلی تشکیل میشوند.
یک بخش موتور دیزلی است که وظیفه تولید انرژی مکانیکی از طریق سوخت دیزل را داشته و با به حرکت در آوردن شفت متصل شده به آلترناتور که بخش دوم و حیاتی دیزل ژنراتور است باعث تولید انرژی الکترومغناطیسی میگردد. همچنین دیزل و ژنراتور توسط بخشی بنام کوپلینگ به یکدیگر متصل میگردند و سوار بر یک شاسی فولادی و با اتصال به مخزن سوخت تعبیه شده در این شاسی به عملکرد خود ادامه میدهند.
به صورت متداول به آلترناتور ، ژنراتور نیز گفته میشود. این دستگاه کاملا مشابه یک اینورتر عمل نموده و باعث تبدیل انرژی مکانیکی دیزل به برق میگردد. ژنراتور از دو بخش اصلی به نام استاتور و روتور تشکیل میگردد.

ديزل ژنراتور

دیزل ژنرارتور پركينز
دیزل ژنرارتور كامينز
دیزل ژنرارتور ولوو
دیزل ژنرارتور كوهلر
دیزل ژنرارتور دوسان
دیزل ژنراتور چيني
دیزل ژنراتور چيني
دیزل ژنراتور چيني

خدمات پس از فروش

تامين قطعات يدكي
نصب و راه اندازي
تابلو كنترل و سنكرون

صفحه رسمی شرکت فنی مهندسی تامین تجهیز مولد در اینستاگرام

تامین تجهیز مولد

تامین تجهیز مولد، تولید‌کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,است. از دیگر خدمات این شرکت تامین و تجهیز نیروگاه‌های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه‌های تولید پراکنده (DG) بر پایه مولدهای گازسوز است. این شرکت آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. تامین تجهیز مولد به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های کمپانی KJ POWER ترکیه در ایران فعالیت می کند.