آلترناتور

آلترناتور

آلترناتور چیست؟

دیزل ژنراتور ها از چند بخش اصلی تشکیل میشوند.
یک بخش موتور دیزلی است که وظیفه تولید انرژی مکانیکی از طریق سوخت دیزل را داشته و با به حرکت در آوردن شفت متصل شده به آلترناتور که بخش دوم و حیاتی دیزل ژنراتور است باعث تولید انرژی الکترومغناطیسی میگردد. همچنین دیزل و ژنراتور توسط بخشی بنام کوپلینگ به یکدیگر متصل میگردند و سوار بر یک شاسی فولادی و با اتصال به مخزن سوخت تعبیه شده در این شاسی به عملکرد خود ادامه میدهند.
به صورت متداول به آلترناتور ، ژنراتور نیز گفته میشود. این دستگاه کاملا مشابه یک اینورتر عمل نموده و باعث تبدیل انرژی مکانیکی دیزل به برق میگردد. ژنراتور از دو بخش اصلی به نام استاتور و روتور تشکیل میگردد.

ديزل ژنراتور

دیزل-ژنراتور-پارکینز
دیزل-ژنراتور-کامینز
دیزل-ژنراتور-ولوو
دیزل ژنراتور کوهلر
دیزل ژنراتور دوسان
دیزل ژنراتور سدک
دیزل ژنراتور آلفا
دیزل ژنراتور دیاموند

خدمات پس از فروش

تامين قطعات يدكي
نصب و راه اندازي
تابلو كنترل و سنكرون

صفحه رسمی شرکت فنی مهندسی تامین تجهیز مولد در اینستاگرام

تامین تجهیز مولد

تامین تجهیز مولد، تولید‌کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,است. از دیگر خدمات این شرکت تامین و تجهیز نیروگاه‌های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه‌های تولید پراکنده (DG) بر پایه مولدهای گازسوز است. این شرکت آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. تامین تجهیز مولد به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های کمپانی KJ POWER ترکیه در ایران فعالیت می کند.

فهرست