نکات مهم برای خرید دیزل ژنراتورر

نکات مهم برای خرید دیزل ژنراتور ⚡

نکات مهم برای خرید دیزل ژنراتور

قبل از این‌که به خرید دیزل ژنراتور اقدام کنید خوب‌است که به یک‌سری نکات مهم قبل از خرید توجه کنید. توجه به برخی‌نکات در خرید دیزل ژنراتور به‌شما کمک می‌کند که دیزل ژنراتور مناسب و کاربردی را انتخاب نمایید. دیزل ژنراتور انتخابی‌شما باید با برق مورد استفاده و نوع فعالیتی که قرار است برای آن خریداری شود مناسب باشد. در خرید دستگاه‌های برقی باید به فاز ، کیلو وات ، هرتز و ولتاژ آن ها توجه ویژه ای داشت.
دیزل ژنراتور از دو بخش اصلی یکی موتور و دیگری ژنراتور تشکیل شده است. موتور با استفاده از گاز طبیعی ، سوخت دیزل یا پروپان کار می کند. موتور باعث تولید دور و اسب بخار می‌شود و به با‌استفاده از ژنراتور آن را می‌توان به برق تبدیل نمود.

دیزل ژنراتور

 چهار نکته از نکات مهم برای خرید دیزل‌ژنراتور

1- برند دیزل ژنراتور

یکی از نکات مهم که در هنگام خرید باید توجه شود برند این نوع از دستگاه ها است. در واقع می توان گفت که دیزل ژنراتورها را بیشتر با برند آن می شناسند. برای‌نمونه اگر موتور یک دیزل ژنراتور از برند ولوو پنتا باشد آن‌را به‌صورت‌عام با نام دیزل ژنراتور ولوو پنتا می‌شناسند.

2- توان مورد نیاز

از دیگر نکات مهم برای خرید دیزل ژنراتور این است که به توان مورد نیاز باید توجه شود. برای آشنایی با توان مورد نیاز برای کار شما می توانید از راهنمایی های کارشناسان مربوطه در این زمینه استفاده نمایید. اگر بخواهیم توان مورد نیاز را محاسبه کنیم تنها توجه به مباحث تئوری کافی نیست بلکه باید از تجربه هم در این زمینه کمک بگیریم. اهمیت این نکته مهم است. زیرا اگر دیزل ژنراتوری را انتخاب کنیم که توان مورد نیاز ما را تامین نکند عملاً هیچ کاربرد مفیدی برای ما نخواهد داشت و تنها هزینه ما را بالا می برد.

3- میزان مصرف سوخت

معمولاً مصرف دیزل ژنراتور ها با توجه به توان و قدرتی که ارائه می دهند یکسان نیست. برای اطلاع از این موضوع می توان از جدول مصرف سوخت ژنراتور ها استفاده کرد. که در این جدول بر اساس میزان بار و توان دیزل ژنراتور میزان مصرف سوخت محاسبه شده است. اگر مصرف سوخت در برابر توانی که دیزل ژنراتور در اختیار ما قرار می دهد کمتر باشد در نتیجه صرفه جویی اقتصادی بهتری برای ما خواهد داشت. بنابراین می توان گفت که توجه به میزان مصرف این نوع از دستگاه ها، یکی دیگر از نکات مهم برای خرید دیزل ژنراتور به شمار می رود.

4- شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش

از دیگر نکات مهم که به هنگام خرید باید در نظر گرفت میزان و سطح کیفیت خدماتی که پس از فروش شرکت ارائه می دهد است. این نکته بسیار مهم است مخصوصاً اگر بعد از خرید دیزل ژنراتور متوجه مشکلی در آن شدید. در این صورت می توانید با شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش تماس برقرار کرده و مشکل به وجود آمده را برطرف کنید. بنابراین توجه به این نکته یکی دیگر از نکات مهم برای خرید دیزل ژنراتور به حساب می آید.

تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.