تامین قطعات یدکی دیزل ژنراتور

شرکت  تامین تجهیز مواد با آگاهی از جایگاه خدمات مشتریان و با هدف کمک به افزایش کارایی و بهره وری ، مجموعه خدماتی را فراخور نیاز صنایع گوناگون تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات گارانتی ، تعمیرات و نگهداری و تامین قطعات یدکی به خریداران خود عرضه می کند.
کلیه خدمات پس از فروش این شرکت شامل موتورهای کامینز  Cummins، پرکینز  Perkins، ولوو پنتا VOLVO PENTA و سایر  محصولات این شرکت که کوپله فابریک کمپانی کاجی پاور ترکیه  هستند ، میشود.

امروزه خدمات مشتریان و خدمات پس از فروش مدرن، به عنوان یکی از اصلی ترین خواسته های خریداران محسوب می شود. که خود بهترین ابزار تبلیغاتی برای بازاریابی و بازارسازی فروش محصولات می باشد.
بر همین اساس شرکت تامین تجهیز مولد چند نکته مهم در بخش خدمات پس از فروش را سرلوحه خود قرارداده که نه بصورت شعاری بلکه به صورت عملی و اجرایی به انجام آنها میپردازد که به اختصار عنوان می گردد:

1 –  استفاده از افراد متخصص و یاری رسان و آگاه درهمان زمینه.

2 –  انجام خدمات مضاعف بر انتظارات مشتریان.

3 –  استفاده از تکنولوژی اطلاعات و ابزار های مدرن.

4 –  راه اندازی محصولات و آموزش اپراتور در محل نصب محصولات.

5 –  سرویس های دوره ای منظم پس از خرید دیزل ژنراتور .

6 – گارانتی و ارائه خدمات و تامین قطعات پس از اتمام گارانتی.

انعقاد قراردادهای سرویس و نگهداری دوره ای:

شرکت تامین تجهیز مولد  جهت حفظ کیفیت و سرعت کاری پروژه ها، اقدام به عقد قراردادهای سرویس و نگهداری دوره ای و قطعات یدکی دیزل ژنراتور با شرکت های مختلف نموده است که در حال حاضر شرکت های بسیاری از این خدمات بهره مند می گردند.