دیزل ژنراتور چیست؟

دیزل ژنراتور از یک موتور دیزل و ژنراتور و انواع متعلقات فرعی که به یکدیگر متصل شده باشند گفته می شود. این متعلقات فرعی عبارتند از:

  • شاسی
  • اطاقک پوشاننده
  • عایق های صدا
  • سیستم های کنترل
  • قطع کننده های اضطراری مدار
  • سیستم مولد گرما
  • سیستم استارت اتومات و دینام

 

قدرت موتورهای دیزل ژنراتورها:

موتورهای دیزل ژنراتورها می توانند تا ۲۰ کیلو ولت آمپر برای منازل، فروشگاه ها، ادارات کوچک برق تولید کننده. همچنین این موتور های دیزلی  تا 2000 کیلوولت آمپر (2 مگا کاوا) قابل استفاده برای مجتمع های اداری بزرگ و کارخانه ها برق تولید کنند.

یک ژنراتور ۲۰۰۰ کیلو ولت آمپر را می‌توان درون یک اطاقک ایزوله قابل حمل قرار داد. ژنراتورهای ۵ مگاوات برای ایستگاه های کوچک تولید برق استفاده می شوند و برای این منظور می توان از چندین دستگاه ژنراتور استفاده کرد.

ژنراتور های بزرگتر به صورت مجزا به محل نصب حمل شده و در آنجا مونتاژ و تجهیزات فرعی به آنها اضافه می‌گردد.

 

مزیت انتخاب شرکت فنی مهندسی تامین تجهیز مولد:

شرکت فنی مهندسی تامین تجهیز مولد در تامین و احداث (EPC) نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر پایه مولد های گازسوز قدرت اول غرب کشور را دارد. همچنین درتولید همزمان برق و حرارت (CHP) و تولید همزمان برق و حرارت و برودت (CCHP) با همکاری مستقیم شرکت های همکار خارجی خود در ارتباط مستقیم است.

این همکاری از قبیل MWM و MTU و MAN آلمان و گاسکور اسپانیا با ژنراتور های لروی سومر فرانسه و استمفورد انگلیس و مارللی و مکالته ایتالیا در انواع توان ها از ۵۰۰ کیلو وات تا ۲۵ مگاوات می باشد. حال این همکاری به مشتریان کمک می کند تا تجهیزات مورد نیاز را با قیمت مناسب و تضمین دریافت کنند.

انواع دیزل ژنراتور

دیزل-ژنراتور-پارکینز
دیزل-ژنراتور-کامینز
دیزل-ژنراتور-ولوو
دیزل ژنراتور کوهلر
دیزل ژنراتور دوسان
دیزل ژنراتور سدک
دیزل ژنراتور آلفا
دیزل ژنراتور دیاموند

خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور

تامین قطعات یدکی
نصب و راه اندازی
طراحی تابلو کنترل و سنکرون
فهرست