مزایای استفاده از دیزل ژنراتور

مزایای استفاده از دیزل ژنراتور چیست؟⚡

مزایای دیزل ژنراتور

زمانی‌که از مزایای استفاده‌از دیزل ژنراتور صحبت می‎‌کنیم، باید بگوییم دیزل ژنراتور ها در تمامی گوشه‌و‌کنار صنعت یافت می‎‌شوند. این رغبت عمومی صنعتگران می‎تواند مشوق خوبی برای ما نیز باشد. دیزل ژنراتورها با کارایی بالا و صرفه اقتصادی خوبی که دارند توان تولید میزان قابل‌توجهی نیروی برق را دارند. قابلیت اطمینان بالا و امکان تعمیرات سریع در محل باعث‌شده تا محصولی پدید‌آید که شما بتوانید به‌راحتی روی‌آن حساب کنید.

مزایای استفاده از دیزل ژنراتور؟

1- صرفه اقتصادی :

بخش عمده مزایای استفاده از دیزل ژنراتور به صرفه اقتصادی آن در مقایسه با دیگر رقبایش بر می‎‌گردد. دیزل ژنراتور در قیاس با سایر رقبایش هزینه راه اندازی بسیار کمتری دارد.همچنین دوام این سیستم‌ها بسیار بالاست و برای مدت طولانی‌‎تری نسبت به سایر رقبا انجام وظیفه می‌کند. همچنین قابلیتی‌که در تعویض قطعات و تعمیر‌پذیری دیزل ژنراتور وجود دارد را تقریبا در هیچ‌یک از رقبایش نمی‌توانید پیدا کنید. از دیگر مزایای استفاده از دیزل ژنراتور می‌توان به تولید برق از طریق سوخت ارزان اشاره کرد. به‌خصوص در کشور‌ما گازوئیل از ارزان‌ترین سوخت‌‎ها به شمار می‎‌رود و سوخت دیزل همیشه در‌دسترس هست، خود به‌جذابیت این‌محصول افزوده‌است.

2- سوخت در دسترس برای دیزل ژنراتور:

مزایای استفاده از دیزل ژنراتور تنها به بخش اقتصادی محدود نمی‎شود. دیزل ژنراتور با توجه به سوخت در دسترسی که برای تولید برق مصرف می‎کند، ایده‎آل‎ترین شرایط را برای یک مولد برق پرتابل دارد. دیگر ویژگی قابل توجهی که این محصول را دلپذیرتر نیز می کند، حجم کوچکتر آن نسبت به سایر رقبایش است. هم برای یک مولد پرتابل (Portable generator)و هم برای مولد بزرگی که بایستی برای آن در محیط کسب و کار جایی در نظر گرفته شود، کوچکی حجم، مزیت رقابتی قابل توجهی است. سوخت آنها قابلیت اشتعال و انفجار بسیار کمتری نسبت به مدل‎های گازی دارد که خود باعث افزایش ضریب ایمنی به میزان قابل توجهی می‎شود. به طور کلی از نظر ایمنی، عموما از بهترین گزینه های در دسترس شما دیزل ژنراتور خواهد بود.

3- مزایا برای مصرف کننده ایرانی:

اگر مزایای استفاده از دیزل ژنراتور را برای مصرف کننده ایرانی در نظر بگیریم، بایستی ابتدا وجود مولدهای دیزلی برای شرایط اقلیمی متفاوت را به عنوان اولین گزینه انتخاب کنیم که این مورد برای سایر رقبا کمتر قابل تصور است. به عنوان مثال در شرایط اقلیمی بارانی و ابری، مولد خورشیدی نمی‎تواند گزینه به صرفه و دلچسبی باشد. همچنین در شرایط وجود تحریم‎ها، این محصول به صورت کاملا بومی سازی شده وجود دارد که نگرانی‎ها را برای تامین قطعات مورد نیاز برطرف می کند. در دسترس بودن سوخت گازوییل و ارزانی آن در ایران هم از جمله مزایای دیگر این محصول برای مصرف کننده ایرانی است. در ایران نیز مانند بسیاری از کشور ها اقبال عمومی مصرف کنندگان این محصول زیاد بوده است. این امر خود می تواند منبع خوبی برای تهیه اطلاعات کافی و انتخاب آگاهانه محصول کارآمد را فراهم کند.

تامین تجهیز مولد

نتیجه گیری درباره مزایای استفاده از دیزل ژنراتور :

در بخش‎های بالا عنوان شد به ما نشان داد چرا این تکنولوژی پر سابقه همچنان در اکثر کسب و کارها جای خود را حفظ کرده است. اقتصادی ترین روش، ایمنی، پاسخ دهی بالا، قابل حمل بودن، تعمیر پذیری بالا، تنوع محصولات، شناخته شده بودن و بسیاری مزایای دیگر، همه و همه ما را ترغیب می‎کند تا از این محصولات در کسب و کار خود بهره ببریم.

تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.