دیزل ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور کامینز و خصوصیات و کارکرد آن⚡


با توجه به گسترش تکنولوژی در سراسر جهان با تکیه اساسی بر انرژی الکتریکی، دیزل ژنراتور و به طور کلی انواع ژنراتور ها (گازسوز، بنزین سوز، گازوییل سوز و دوگانه سوز) می توانند یکی از اساسی ترین نیاز های مکان های عمومی و خصوصی باشند. دیزل ژنراتور کامینز (Cummins) تولید شده توسط شرکت کامینز یکی از برندهای معروف دیزل ژنراتور را به خاطر کیفیتی که دارد بهتر است به ذهن خود بسپارید.

وجود انرژی الکتریکی برای مکان های عمومی و خصوصی و به مثابه آن فعال بودن دستگاه های مذکور بسیار مهم می باشد. بیمارستانی را پر از بیمار با نیاز فوری به درمان در نظر بگیرید که دچار قطعی برق که یک اتفاق اجتناب ناپذیر در شبکه سراسری می باشد شده است با توجه به اینکه انواع عمل و دستگاه های عکسبرداری و به طور کلی همه این دستگاه ها از انرژی الکتریکی استفاده می کنند. از این مطلب مشخص می شود که انرژی الکتریکی چقدر برای مکان های عمومی و خصوصی مهم می باشد.

 

دیزل ژنراتور کامینز

ویژگی های ژنراتور ها و دیزل ژنراتور ها

در بخش قبل به موارد استفاده از دیزل ژنراتور ها اشاره شد و اهمیت آن ها روشن گردید. حال به بررسی و کارکرد نوع گازوییل سوز ژنراتور ها که همان دیزل ژنراتور است می پردازیم. این نوع از ژنراتور ها از انواع مختلفی تشکیل شده و برای استفاده در محیط باز و بسته تولید گردیده اند که این دو دسته به دلیل میزان آلودگی صوتی حاصله از دستگاه برای افراد مهم می باشند و اهمیت زیادی دارند. نوع دیزل ژنراتور نسبت به بقیه به دلیل طبیعت سوخت گازوییل از طول عمر بالایی برخوردار می باشد چون همانطور که می دانید سوخت گازوییل نسبت به بنزین دارای قدرت انفجار کمتر در لحظه و مدت احتراق زیاد می باشد در نتیجه در کاربردهای تجاری صنعتی که امر بهینه سوزی و کارکرد بهینه، بسیار مهم می باشد. حالا می خواهیم به بررسی دیزل ژنراتور کامینز بپردازیم.

 

ادامه مطلب
تاریخچه شرکت مکالته ایتالیا ⚡

دیزل ژنراتور کامینز ساخته شده کانوپی دار به علت استفاده از فولاد با کیفیت در ساخت کانوپی آنها بسیار مناسب استفاده در مکان های عمومی به خصوص در منازل مسکونی می باشند و با توجه به تولیدات شرکت کامینز در رنج وسیعی از توان ها ، میزان درخواستی توان منزل مسکونی شما نگرانی ای ایجاد نخواهد کرد و با انتخاب دستگاه متناسب پاسخ اعتماد و نیاز شما به درستی داده خواهد داد. دیزل ژنراتور کامینز در برخی از مدل های خود قابلیت تامین انرژی در کمتر از 10 ثانیه را دارا است و یکی از ویژگی هایی که امروزه اهمیت بالایی دارد قابلیت استفاده از تنظیم پیشفرض و شخصی سازی شده در این دستگاه ها می باشد

دیزل ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور کامینز انواع مختلفی دارد و یکی از استاندارد ترین دیزل ژنراتور ها می باشند که در زمینه تجاری با کاربرد سنگین در جهان تولید شده اند و بسیار ارزشمند می باشند. دیزل ژنراتور کامینز با نگرش به اینکه در مدل استاندارد خود دارای بازده بالا، عمر طولانی و کارکرد بالای موتور به دلیل کار در سرعت پایین و مناسب، سیستم خنک کننده قوی که قابلیت کار در 50 درجه سانتی گراد را برای این دستگاه فراهم می کند و در نتیجه آسودگی کار با این دستگاه احساس خوبی به شما خواهد داد، این شرکت در تولیدات خود از تکنولوژی ای بهره برده تا جلوی ایجاد هارمونی و اعوجاج در کار گرفته شود علاوه بر این با دیدن اتصالات با کیفیت این دستگاه هرگونه امکان اتصال کوتاه و سوختگی و خسارت بعد از آن را به فراموشی خواهید سپرد.

دیزل ژنراتور های کامینز  مجهز به کانوپی به علت استفاده از فولاد با کیفیت در ساخت کانوپی آنها بسیار مناسب استفاده در مکان های عمومی به خصوص در منازل مسکونی می باشند و با توجه به تولیدات شرکت کامینز در رنج وسیعی از توان ها ، میزان درخواستی توان منزل مسکونی شما نگرانی ای ایجاد نخواهد کرد و با انتخاب دستگاه متناسب پاسخ اعتماد و نیاز شما به درستی داده خواهد داد. دیزل ژنراتور کامینز در برخی از مدل های خود قابلیت تامین انرژی در کمتر از 10 ثانیه را دارا است و یکی از ویژگی هایی که امروزه اهمیت بالایی دارد قابلیت استفاده از تنظیم پیشفرض و شخصی سازی شده در این دستگاه ها می باشد

ادامه مطلب
کاربرد موتور برق ⚡
فهرست