دیزل ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور کامینز و خصوصیات و کارکرد آن⚡

دیزل ژنراتور کامینز و خصوصیات و کارکرد آن⚡

امروزه شاهد گسترش تکنولوژی در سراسر جهان هستیم. دیزل ژنراتور و انواع ژنراتور ها (گازسوز، بنزین‌سوز، گازوییل سوز و دوگانه‌سوز) می‌توانند از اساسی‌ترین نیازهای مکان‌های‌عمومی و خصوصی باشند. دیزل ژنراتور کامینز (Cummins) تولید‌شده توسط شرکت کامینز از برندهای معروف دیزل ژنراتور را به‌خاطر کیفیتی که‌دارد بهتر‌است به‌ذهن‌خود بسپارید.

وجود انرژی الکتریکی برای مکان‌های عمومی و خصوصی و به مثابه آن فعال بودن دستگاه های مذکور بسیار مهم می‌باشد. بیمارستانی را پر از بیمار با نیاز فوری به درمان در نظر بگیرید. فرض کنید این بیمارستان دچار قطعی برق که یک اتفاق اجتناب ناپذیر در شبکه سراسری می باشد شده است.باتوجه‌به اینکه انواع عمل و دستگاه‌های عکس‌برداری و به طور کلی همه این دستگاه ها از انرژی الکتریکی استفاده می‌کنند. از این مطلب مشخص می شود که انرژی الکتریکی چقدر برای مکان های عمومی و خصوصی مهم می باشد.

 

دیزل ژنراتور کامینز

ویژگی های ژنراتور ها و دیزل ژنراتور ها

در بخش قبل به موارد استفاده از دیزل ژنراتور ها اشاره شد و اهمیت آن ها روشن گردید. حال به بررسی و کارکرد نوع گازوییل سوز ژنراتور ها که همان دیزل ژنراتور است می پردازیم. این نوع از ژنراتور ها از انواع مختلفی تشکیل شده و برای استفاده در محیط باز و بسته تولید گردیده اند. این دو دسته به دلیل میزان آلودگی صوتی حاصله از دستگاه برای افراد مهم می باشند و اهمیت زیادی دارند. نوع دیزل ژنراتور نسبت به بقیه به دلیل طبیعت سوخت گازوییل از طول عمر بالایی برخوردار می باشد. همانطور که می دانید سوخت گازوییل نسبت به بنزین دارای قدرت انفجار کمتر در لحظه و مدت احتراق زیاد می باشد. در نتیجه در کاربردهای تجاری صنعتی که امر بهینه سوزی و کارکرد بهینه، بسیار مهم می باشد. حالا می خواهیم به بررسی دیزل ژنراتور کامینز بپردازیم.

دیزل ژنراتور کامینز  مجهز به کانوپی

دیزل ژنراتور کامینز کانوپی دار به‌علت استفاده‌از فولاد با کیفیت در ساخت کانوپی آنها بسیارمناسب استفاده‌در مکان‌های‌عمومی به‌خصوص منازل‌مسکونی می‌باشند. با توجه به تولیدات شرکت کامینز در رنج وسیعی از توان ها ، میزان درخواستی توان منزل مسکونی شما نگرانی ای ایجاد نخواهد کرد و با انتخاب دستگاه متناسب پاسخ اعتماد و نیاز شما به درستی داده خواهد داد. دیزل ژنراتور کامینز در برخی از مدل های خود قابلیت تامین انرژی در کمتر از 10 ثانیه را دارا است و یکی از ویژگی هایی که امروزه اهمیت بالایی دارد قابلیت استفاده از تنظیم پیشفرض و شخصی سازی شده در این دستگاه ها می باشد.

دیزل ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور کامینز انواع مختلفی دارد و یکی از استاندارد ترین دیزل ژنراتور ها می باشند که در زمینه تجاری با کاربرد سنگین در جهان تولید شده اند و بسیار ارزشمند می باشند. دیزل ژنراتور کامینز با نگرش به اینکه در مدل استاندارد خود دارای بازده بالا، عمر طولانی و کارکرد بالای موتور به دلیل کار در سرعت پایین و مناسب، سیستم خنک کننده قوی که قابلیت کار در 50 درجه سانتی گراد را برای این دستگاه فراهم می کند و در نتیجه آسودگی کار با این دستگاه احساس خوبی به شما خواهد داد، این شرکت در تولیدات خود از تکنولوژی ای بهره برده تا جلوی ایجاد هارمونی و اعوجاج در کار گرفته شود علاوه بر این با دیدن اتصالات با کیفیت این دستگاه هرگونه امکان اتصال کوتاه و سوختگی و خسارت بعد از آن را به فراموشی خواهید سپرد.

تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.