معرفی برند کامینز | دیزل ژنراتور کامینز

معرفی برند کامینز و تاریخچه آن⚡

تاریخچه ی برند کامینز :

شرکت کامینز که به انگلیسی به صورت cummins نوشته می شود، یک برند صنایع سنگین تولید دیزل ژنراتور کامینز است. تاریخچه‌ی برند کامینز به سال‌ها‌پیش‌که درسال 1919 در کشور آمریکا، توسط شخصی به‌نام کلسی‌کامینز در ایالت‌ایندیانا در کشور آمریکا تاسیس‌شد، برمی‌گردد. این شرکت از نوع سهامی عام بوده و امروزه محدوده ی فعالیت جهانی دارد.

برند کامینز از برندهایی است که اکنون جزو بزرگترین و معروف‌ترین سازنده‌های موتور های دیزلی و دیزل ژنراتور کامینز است. این برند در زمینه ها و خدمات مختلفی فعالیت دارد که اکنون به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد: تولید موتور های درون سوز، سامانه های سوخت رسانی انژکتور، سامانه های کنترل، تجهیزات فیلتراسیون، سیستم های تولید برق و موارد از این قبیل.

شرکت کامینز و دفتر مرکزی کامینز در کلمبوس، ایندیانا قرار دارد. این شرکت شبکه ی بسیار قوی و قدرتمندی برای فروش محصولات خود دارد که شامل 600 توزیع کننده ی مستقل و بیش از 6000 فروشنده در کشور های مختلف جهان می باشد. که این فروش سراسری در بیش از 190 کشور در جهان انجام می گیرد.

حال که با تاریخچه ی برند کامینز تا حدودی آشنا شدید احتمالا می توانید حدس بزنید که ثروت و درآمد خالص این شرکت به چه حدی می رسد. سهام این شرکت در بازار بورس معروف و پرسود نیویورک همواره در حال داد و ستد است.

این شرکت در سال 2011 نزدیک به 18 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است، که اگر سود خالص حاصل از این درآمد را محاسبه کنیم به رقم 1.75 میلیارد دلار سود خالص می رسیم.

معرفی برند کامینز

معرفی برند کامینز:

محصولات مختلف برند کامینز از لحاظ نوع مصرف و انواع شاخصه هایشان دسته بندی های خود را دارند.برای‌مثال موتور‌های دیزل کامینز؛ برای مصارف‌شهری شامل‌انواع‌آن‌ها برای وانت ها، ون‌های تجاری، کامیونت‌ها، اتوبوس‌های شهری، خودروهای‌آتش‌نشانی و سایر خودرو‌های‌اضطراری موجود‌هستند.

برند کامینز برای مصارف صنعتی شامل ماشین آلات راه آهن، نفت و گاز، کشاورزی، معدن و… می باشد. برند کامینز برای مصارف دریایی و دریانوردی هم در دو دسته ی تفریحی و تجاری محصولاتی را برای ارائه دارد.

شاخصه های اصلی و مهم برند کامینز

از بین شاخصه های اصلی و مهم این برند به موارد دیگری از جمله موارد زیر می توان اشاره کرد از جمله:

  • ژنراتور های برقی و گازوئیلی کامینز
  •  فیلتر های صنعتی کامینز
  •  تولید توربو شارژ برای موتور های دیزل بالاتر از 3 لیتر
  • راه حل های آلایندگی شامل تولید انواع کاتالیزور ها و اگزوز ها و انواع سوخت رسان های کامینز.

 تا به اینجا تاریخچه ی برند کامینز و محصولات برند کامینز را مطالعه کردید. حتما متوجه شده اید کهاین‌شرکت با سنجیدن نیازمشتری‌ها و مصرف‌کننده‌ی محصولاتش در صنایع گوناگونی از جمله ساخت و ساز، نفت‌و‌گاز، صنایع پتروشیمی، حفاری و… محصولات و خدمات‌متعددی برای ارائه دارد. پکیج های مفید و کاربردی ای را به مصرف کننده ها ارائه می دهد. برای مثال: تولید برق پیوسته و تولید برق اضطراری، تولید در هنگام اوج مصرف برق و در تایم های خاص و حتی تولید تا حد یک نیروگاه کامل که به صورت دیزلی یا گازسوز است.

تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.

ابعاد دیزل ژنراتور کامینز, تعمیر دیزل ژنراتور کامینز, خرید دیزل ژنراتور کامینز, دیزل ژنراتور کامینز چیست, دیزل ژنراتور کامینز کاتالوگ, دیزل کامینز, دیزل کامینز ساخت کجاست, فروش دیزل ژنراتور کامینز, فروش قطعات دیزل ژنراتور کامینز, قیمت دیزل ژنراتور کامینز, کامینز, کامینز چیست, کامینز دیزل, کامینز دیزل ژنراتور, لیست قیمت دیزل ژنراتور کامینز, موتور دیزل کامینز, موتورهای دیزل کامینز, نمایندگی انحصاری دیزل ژنراتور کامینز, نمایندگی دیزل ژنراتور کامینز
نوشتهٔ پیشین
کاربرد موتور برق ⚡
نوشتهٔ بعدی
معرفی برند دوسان⚡

پست های مرتبط