معرفی برند کامینز

معرفی برند کامینز و تاریخچه آن⚡

تاریخچه ی برند کامینز:

شرکت کامینز که به انگلیسی به صورت cummins نوشته می شود، یک برند صنایع سنگین است تاریخچه ی برند کامینز برمیگردد به سالها پیش که در سال 1919 در کشور آمریکا و توسط شخصی به نام کلسی کامینز در ایالت ایندیانا در کشور آمریکا تاسیس شد. این شرکت از نوع سهامی عام بوده و امروزه محدوده ی فعالیت جهانی دارد.

برند کامینز یکی از برند هایی است که اکنون جزو بزرگترین و معروف ترین سازنده های موتور های دیزلی و دیزل ژنراتور کامینز است. این برند در زمینه ها و خدمات مختلفی فعالیت دارد که اکنون به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد: تولید موتور های درون سوز، سامانه های سوخت رسانی انژکتور، سامانه های کنترل، تجهیزات فیلتراسیون، سیستم های تولید برق و موارد از این قبیل.

شرکت کامینز و دفتر مرکزی کامینز در کلمبوس، ایندیانا قرار دارد. این شرکت شبکه ی بسیار قوی و قدرتمندی برای فروش محصولات خود دارد که شامل 600 توزیع کننده ی مستقل و بیش از 6000 فروشنده در کشور های مختلف جهان می باشد. که این فروش سراسری در بیش از 190 کشور در جهان انجام می گیرد.

حال که با تاریخچه ی برند کامینز تا حدودی آشنا شدید احتمالا می توانید حدس بزنید که ثروت و درآمد خالص این شرکت به چه حدی می رسد. سهام این شرکت در بازار بورس معروف و پرسود نیویورک همواره در حال داد و ستد است.

این شرکت در سال 2011 نزدیک به 18 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است، که اگر سود خالص حاصل از این درآمد را محاسبه کنیم به رقم 1.75 میلیارد دلار سود خالص می رسیم.

معرفی برند کامینز

معرفی برند کامینز:

محصولات مختلف برند کامینز از لحاظ نوع مصرف و انواع شاخصه هایشان دسته بندی های خود را دارند. برای مثال موتور های دیزل کامینز؛ برای مصارف شهری شامل انواع آن ها برای وانت ها، ون های تجاری، کامیونت ها، اتوبوس های شهری، خودروهای آتش نشانی و سایر خودرو های اضطراری موجود هستند.

برند کامینز برای مصارف صنعتی شامل ماشین آلات راه آهن، نفت و گاز، کشاورزی، معدن و… می باشد. و برند کامینز برای مصارف دریایی و دریانوردی هم در دو دسته ی تفریحی و تجاری محصولاتی را برای ارائه دارد.

از بین شاخصه های اصلی و مهم این برند به موارد دیگری هم می توان اشاره کرد از جمله: ژنراتور های برقی و گازوئیلی کامینز، فیلتر های صنعتی کامینز، تولید توربو شارژ برای موتور های دیزل بالاتر از 3 لیتر، راه حل های آلایندگی شامل تولید انواع کاتالیزور ها و اگزوز ها و انواع سوخت رسان های کامینز.

همانطور که تا به اینجا تاریخچه ی برند کامینز و محصولات برند کامینز را مطالعه کردید حتما متوجه شده اید که این شرکت با سنجیدن نیاز مشتری ها و مصرف کننده ی محصولاتش در صنایع گوناگونی از جمله ساخت و ساز، نفت و گاز، صنایع پتروشیمی، حفاری و… محصولات و خدمات متعددی برای ارائه دارد و پکیج های مفید و کاربردی ای را به مصرف کننده ها ارائه می دهد برای مثال: تولید برق پیوسته و تولید برق اضطراری، تولید در هنگام اوج مصرف برق و در تایم های خاص و حتی تولید تا حد یک نیروگاه کامل که به صورت دیزلی یا گازسوز است.

ادامه مطلب
تعریف برق اضطراری
فهرست