دیزل ژنراتور پرکینز و خصوصیات آن ⚡

دیزل ژنراتور پرکینز

تولید دیزل ژنراتور پرکینز در سال 1932 در انگلستان توسط شرکت پرکینز و فرانک پرکینز کلید خورد. از‌آنجا‌که موتورهای دیزل دارای دور موتور کمی بودند، شرکت پرکینز بامشارکت چارلی‌چاپمن به‌منظور تولید و ساخت موتور دیزلی باسرعت‌بیشتر تاسیس‌شد. امروزه شرکت پرکینز سال‌هاست که درزمینه تولید موتورهای داخلی فعالیت می‌کند و توانسته‌است در این‌زمینه بهترین عملکرد ممکن را داشته‌باشد.

دیزل‌ژنراتور پرکینز یا ژنراتور برق

در واقع دیزل ژنراتور پرکینز همان ژنراتور برق می باشد. در همه جای دنیا برای مدتی برق قطع می شود. از دیزل ژنراتور به‌عنوان پشتیبان در صنایع مختلف (مثل صنایع کشاورزی، ساخت و ساز، معادن، بیمارستان ها، نیروگاه ها و …) یا شرکت‌های تجاری بهره می‌برند. این دیزل ژنراتور ها در انواع مختلفی چون صنعتی، تولید انرژی و دریایی تولید می شوند. برخی از دیزل ژنراتور ها به شبکه برق وصل نمی‌باشند. به همین دلیل می توانند به عنوان مولد برق به صورت دائم نیز مورد استفاده قرار گیرند. یک آلترناتور (ژنراتور الکتریکی) به همراه یک موتور دیزل به منظور تبدیل انرژی الکتریکی در ژنراتور پرکینز تعبیه شده است. ژنراتور دیزلی پرکینز دارای کارکرد بدون سر و صدا می‌باشد که از مزیت های این دستگاه به شمار می رود.

مزیت های استفاده از ژنراتور دیزلی پرکینز و معرفی برخی از انواع آن:

این دسته از دیزل ژنراتورها دارای کیفیت بالایی می باشند و از طرفی علاقه مندان زیادی دارد. ژنراتورهای دیزلی پرکینز قابلیت کوپله شدن با ژنراتورهای مختلفی چون مکالته و استمفورد را دارد. این موارد از مزیت های این دیزل ژنراتور به حساب می آید. در واقع برای انواع ژنراتورها با قدرت های متفاوت، می توان یک ژنراتور دیزلی پرکینز انتخاب نمود و گستره آن در برگیرنده 10 تا 2500 KVA می باشد.

از سری مدل های موفق دیزل ژنراتور پرکینز می توان از سری 4012 نام برد که 12 سیلندر در آن وجود دارد که با آرایش خورجینی که دارند برای مناطق گرمسیر و معتدل بسیار مناسب می باشند. این موتور دیزل دارای مصرف سوخت پایین و همچنین بازده بالایی می باشد (به علت وجود سیستم خنک کننده). با توجه به اینکه اکثر قطعات سری 4000 با این سری مشترک می باشد، شما به آسانی می توانید قطعات سری 4012 را تهیه کنید. سیستم تزریق به صورت مستقیم سوخت در این سری انجام می شود و استاندارد ISO 8528-5 را دارا میباشد.

دیزل ژنراتور پرکینز

برخی از امکانات قابل توجه انواع دیزل‌ژنراتور پرکینز:

  •  دارای دو ترموستات 
  •  سیستم روغن کاری کامل
  •  سیستم گرم کننده هوشمند
  • سیستم تحمل دما
  •  دارای موتور استارت و دینام
  • کلید تنظیم کننده سیستم های گردش روغن و خنک کننده
  •  کلید تنظیم توربین
تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.

 

خرید دیزل ژنراتور پرکینز, ديزل ژنراتور پركينز, دیزل ژنراتور پرکینز استمفورد, دیزل ژنراتور پرکینز انگلیس, دیزل ژنراتور پرکینز دست دوم, دیزل ژنراتور پرکینز قیمت, فروش دیزل ژنراتور پرکینز, قیمت دیزل ژنراتور پرکینز, قیمت دیزل ژنراتور پرکینز انگلیس, قیمت دیزل ژنراتور پرکینز تبریز, کاتالوگ دیزل ژنراتور پرکینز, لیست قیمت دیزل ژنراتور پرکینز
نوشتهٔ پیشین
دیزل ژنراتور کامینز و خصوصیات و کارکرد آن⚡
نوشتهٔ بعدی
دیزل ژنراتور کوهلر در یک نگاه⚡

پست های مرتبط