معرفی برند دوسان

معرفی برند دوسان⚡

معرفی برند دوسان و تاریخچه ی آن:

برای‌معرفی برند دوسان doosan و تاریخچه‌ی‌آن با ساختار لفظی کلمه‌ی دوسان که از‌ترکیب دو کلمه‌ی‌کره‌ای ( دو + سان ) درست‌شده‌است، آشنا شوید. معنای کلمه ی “دو” یک واحد غلات و معنای کلمه ی “سان” کوه می باشد. اما در واقع به معنای ذرات کوچکی است که از کنار هم قرار گرفتن می توانند کوه عظیمی را بسازند. دوسان بیشتر تکیه بر تلاش همگانی دارد. در واقع بیان گر این نکته است که با کوشش همگانی و یکپارچه می توان به یک کل یکپارچه رسید. ضرب المثل فارسی “یک دست صدا ندارد” می تواند هم قافیه ی کلمه ی دوسان doosan باشد.

درباره شرکت دوسان

شرکت دوسان یک شرکت کره ای است. این شرکت در سال 1937 به عنوان اولین کارخانه‌ی تولید ماشین آلات بزرگ در بخش خصوصی شروع به فعالیت کرده است. بعدها در سال 1963 شرکت دوسان تبدیل به یک شرکت دولتی شد و سهم بسیارزیادی در مدرن‌سازی صنعتی کره ایفا کرد.

به‌مرورزمان و گذشت زمان شرکت دوسان همانند یک هولدینگ‌بزرگ برای تولید محصولات بیش‌تر و متنوع‌تر گام های بزرگ تری برداشت. در سال 1990 کارخانه ای در بلژیک ( اروپا ) که سالانه 2500 واحد بیل مکانیکی می ساخت تاسیس کرد. در سال 1994 یک کارخانه‌ی تولید بیل مکانیکی و جرثقیل در چین درست‌کرد که جایگاه‌بالایی در تولید صنعت ماشین‌آلات بزرگ داشت. در سال 2005 هولدینگ دوسان تشکیل شد و در همان سال دفاتر شرکتی را در دبی و امارات به راه انداخت.

معرفی برند دوسان و تاریخچه ی آن (جایگاه شرکت دوسان در ایران)

اکنون نگاهی به جایگاه شرکت دوسان در کشور ایران نگاه کنیم. دوسان به‌عنوان یک شرکت عرضه کننده‌ی ماشین‌آلات سنگین مثل بیل مکانیکی،لودر، موتور دیزل ژنراتور و … است که اتفاقا بسیار خوش‌نام است. این‌شرکت توانسته‌است تولید لودر، بیل مکانیکی، لیفتراک، موتور دیزل ژنراتور دوسان و … را هر ساله با به‌روزترین و جدیدترین روش‌ها تولید کند. در ضمن آن قطعات یدکی و جانبی مثل باکت بیل،ضربه زن هیدرولیکی و … را هم به روز تولید کند. به زبان ساده تر در عرصه ی مهندسی تعمیرات و نگهداری این شرکت بسیار صاحب نام و عمل می باشد.

معرفی برند دوسان
دیزل ژنراتور:

ساختار دیزل ژنراتور از یک موتور دیزل و یک ژنراتور که با هدف تولید انرژی الکتریکی کنار هم قرار گرفته اند می‌باشد. اصولا از دیزل ژنراتور در موقعیت‌ها و مکان‌هایی که امکان‌دسترسی به شبکه‌ی‌توزیع‌برقی وجود‌ندارد به‌عنوان یک منبع تامین انرژی استفاده می‌شود. برای مثال کشتی ها و قطارها برای تامین برق مصرفی و همچنین برای تامین نیروی حرکتی خود از دیزل ژنراتورها استفاده می کنند. البته باید بگوییم عوامل مختلفی مثل مخزن سوخت گیری و امکان ذخیره سازی آن، تامین آمپر و بار مورد نیاز و … در انتخاب نوع دیزل ژنراتور دخیل است.

موتور دیزلی دوسان(DOOSAN)

در معرفی برند دوسان و تاریخچه ی آن جالب است بدانید شرکت دوسان علاوه بر تولید ماشین آلات بزرگ به تولید موتورهای دیزلی هم پرداخته است و از محبوب ترین برندهای موجود در بازار جهانی است. به دلیل کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا و همچنین مقرون به صرفه بودن، موتورهای دیزل ژنراتور دوسان از شناخته شده ترین برندهای دنیا محسوب می شود.

تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.