انواع موتور برق دیزلی ژنراتور بی صدا یا کم صدا

انواع موتور دیزل ژنراتور بیصدا یا کم صدا ⚡

انواع موتور دیزل ژنراتور بیصدا یا کم صدا

برای رسیدن به انواع موتور  دیزل  ژنراتور بیصدا یا کم صدا  باید با مفهوم کانوپی (Canopy) آشنا شویم.درواقع کانوپی نوعی محفظه می‌باشد که از انتشار صداهای ناشی از کارکرد موتور برق در زمانی‌که روشن است جلوگیری می‌کند. به این اتاق اصطلاحا محفظه سایلنت یا سایلنسر که  به معنای خاموش کننده یا پایین آورنده صدا گفته می شود. این نوع محفظه ها برای موتور های برق با توان پایین در مکان های غیرعمومی چندان اهمیت ندارد. بنابراین موضوع صدای تولید شده زمانی مورد توجه قرار می گیرد که توان این موتور ها بالا باشد.همچنین در مکان‌های عمومی و ساختمان‌ها مانند بیمارستان‌ها که عدم داشتن آلودگی صوتی حائز اهمیت می‌باشد به یک‌نکته‌مهم تبدیل می‌شود. وجود کانوپی برای‌این موتور‌های برق بسیار اهمیت پیدا می‌کند که به‌دلیل شرح‌فوق انواع موتوربرق دیزلی ژنراتور بی‌صدا یا کم‌صدا نمود.

انواع موتور برق 

موتور برق همان مولد الکتریکی است. این‌دستگاه با سوختن‌بنزین، گازوییل، گاز و با کمک مکانیزم‌های‌داخلی انرژی مکانیکی که‌از سوختن حاصل‌می‌شود را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. موتور برق های بسیاری در توان های مختلف تولید گردیده است. تمام موتور برق های موجود دارای یک شاسی هستند که این شاسی به دو دسته مهم تقسیم می شوند:

1-کانوپی دار   2- بدون کانوپی (بدون محفظه)

انواع موتور دیزل ژنراتور بیصدا یا کم صدا

انواع موتور برق دیزل ژنراتور بیصدا یا کم صدا می تواند بنابر هزینه تولید برای شرکت ها و کارخانه ها متفاوت باشد. شرکت های مختلفی بنابر تکنولوژی های موجود اقدام به تولید کانوپی (در اصل به معنی سایبان می باشد) یا محفظه silencer  برای انواع موتور برق دیزل ژنراتور بی صدا یا کم صدا نموده اند.

 موتور برق دیزلی ژنراتور کم صدا و بی صدا کامینز

موتور برق دیزل ژنراتور کامینز (Cummins) یک مدل ژنراتور بی صدا جهت کار در مکان های تجاری بسیار مناسب می باشد. علاوه بر این دارای لرزش بسیار کمی هم هست. این مدل از انواع موتور برق دیزل ژنراتور بی صدا یا کم صدا می باشد که با فناوری های جدیدی طراحی شده و حداکثر صوت این دستگاه تا 15 دسی بل آلودگی صوتی کم تر از نوع مشابه بنزینی خود ایجاد می کند. که باعث ایجاد انقلابی در دیزل ژنراتور بیصدا یا کم صدا گردیده است. همه ی قسمت های این موتور برق در کانوپی محصور می باشد، از جمله سیستم های خنک کننده، صدا خفه کن و ورودی. برای کاربردهای حساس به سر و صدا ، از سری دیزل های کامینز استاندارد استفاده کنید.

 موتور برق دیزلی بی صدا یا کم صدا یاماها

موتور برق دیزلی یاماها را هم بنابر توضیحاتی که تولید کننده این برند مطرح در مورد خصوصیات آن بیان نموده می توان از انواع موتور برق دیزل بیصدا یا کم صدا به حساب آورد. تولید کننده این برند اذعان دارد این دستگاه در حدود 52 دسی بل آلودگی صوتی تولید می کند که آلودگی صوتی در یک کتاب خانه حداکثر در حدود 50 دسی بل می باشد.

تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.

 

ديزل ژنراتور, دیزل ژنراتور, دیزل ژنراتور بی صدا, دیزل ژنراتور بیصدا, دیزل ژنراتور دائم کار, دیزل ژنراتور قیمت, قیمت دیزل ژنراتور بی صدا
نوشتهٔ پیشین
معایب استفاده از دیزل ژنراتور⚡
نوشتهٔ بعدی
میزان مصرف سوخت در دیزل ژنراتور ها چقدر است؟⚡

پست های مرتبط