دفترچه تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور

دفترچه تعمیر و نگهداری

دفترچه تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور

در این‌مقاله از وب‌سایت فروش دیزل‌ ژنراتور تامین تجهیز مولد شما‌ را با روش‌های تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور آشنا خواهیم‌کرد. دفترچه راهنماي استفاده و نگهداري آماده شده است تا به كمك این‌ دفترچه راهنما كاربر بتواند از دیزل ژنراتور به‌ راحتي بهره ببرد و تعمير و نگه داري آن‌ را انجام‌دهد. كليه‌دستورالعمل‌هاي موجود در دفترچه‌راهنما براي‌ نصب ، نگه‌داري و بهره‌برداري‌ از دیزل ژنراتور با حداكثر‌كارايي و ايمني براي سال‌ها بايد مورد‌توجه قرار‌بگيرد.

پلاک یا برچسب روی دیزل‌ژنراتور

این دفترچه راهنما افراد متخصص و ماهر را براي انجام نصب ، نگهداري و تنظيمات  مجموعه ژنراتور خود به خدمت مي گيريد. آیا مجبور مي‌باشيد از دیزل ژنراتور در محيط هاي كثيف و گرد وغبارآلود استفاده كنيد؟براي اطمينان از عملكرد منظم دستگاه ، مرتبا سرويس‌هاي تعمير و نگه‌داري آن‌را انجام‌دهيد . هر دستگاه داري پلاك يا برچسبي بر روي خود است. این پلاک علاوه بر تاريخ توليد ، ولتاژ ، آمپر ، فركانس ، ضريب توان و وزن ، مدل وشماره سريال را نشان ميدهد.  اين برچسب براي كمك به شما در دريافت خدمات نگهداري و تقاضاي قطعات يدكي براي ژنراتور پيوست شده است.

اقدامات ایمنی قبل از عملیات فنی

در صورت رعایت موارد ایمنی ذکرشده در دفترچه نگه داری ، دستگاه دیزل ژنراتور برای استفاده به‌صورت ایمن طراحی شده‌است. با این وجود ، مسئولیت رعایت ایمنی بر عهده اپراتورها و تعمیرکار دستگاه می باشد. در صورت اعمال نکات ایمنی مشخص ، احتمال بروز حادثه بسیار کم می باشد. قبل‌از‌انجام عملیات فنی یا تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور ، اپراتور یا تعمیرکار مربوطه مسئولیت اقدامات احتیاطی ایمنی مناسب‌را برعهده‌دارد. قبل از تعمیر و نگه داری ، تمام توصیه ها و هشدارهای موجود در دفترچه راهنما را بخوانید وآن ها را اعمال کنید . در صورت رعایت نکات ایمنی احتمال هرگونه حادثه کاهش می یابد . هرگز در صورت وجود شرایط نا ایمن که قبلا شناخته شده یا پیش بینی شده است ، دستگاه را به کار نگیرید . در صورت وجود شرایط ناایمن در مورد دستگاه ، یک علامت هشدار روی دستگاه قرار داده و قطب منفی باتری را از خود باتری جدا کنید . از عملکرد ژنراتور جلوگیری کنید و و قطب منفی را از باتری ایزوله کرده تا زمانی که کار تعمیر و نظافت انجام شود .

دستگاه دیزل ژنراتور باید طبق دستورالعمل ها و با در نظر گرفتن هشدارها و فقط توسط افراد ماهر و مجرب اداره گردد .

تامین تجهیز مولد

شرکت تامین تجهیز مولد تولید کننده دیزل ژنراتور با بیش از 10 سال سابقه در واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ,
تامین و تجهیز نیروگاه های دیزلی و گازی , فروش و پشتیبانی در تامین و احداث نیروگاه های تولید پراکنده (DG) بر
پایه مولد های گازسوز آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد. این شرکت به عنوان نمایندگی رسمی
و انحصاری فروش و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور های كوپله فابريك در ایران فعالیت می کند.

 

تعمیر نگهداری دیزل ژنراتور, تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور, تعمیرات دیزل ژنراتور, تعمیرات دیزل ژنراتور در تهران, جدول نگهداری دیزل ژنراتور, دستورالعمل نگهداری دیزل ژنراتور, دفترچه تعمیر و نگهداری, شرایط نگهداری دیزل ژنراتور, نگهداری دیزل ژنراتور
نوشتهٔ بعدی
تعریف برق اضطراری

پست های مرتبط